*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
weblog
sfeerafbeelding
Auteur: Cloud_Strife
Geplaatst op: 3 september 2009 om 12:39
Laatst gewijzigd op: 4 september 2009 om 16:48

Gamen

Weblog | 3 september 2009 - Oorlog. Een kreet die we steeds weer tegenkomen. Ook tijdens het praten over gameconsoles. Je moet een Xbox 360 kopen! Nee man, je moet die schijtconsolle niet kopen want de PS3 is veel beter. Kunnen we zulke mensen ook gewoon lynchen (lees negeren anders krijg je direct klachten) en weigeren op Xbox Live of PSN? Want ik vind het echt een stelletje nietsnutten. Fanboys. Kom op mensen. Je wilt toch op een gegeven moment kunnen zeggen dat je een console hebt en dat je games kunt spelen die je wilt spelen? Ik heb zelf nu beide consoles en beide hebben hun voors en tegens.

Maar fanboys willen dit niet zien. Want de ene console is heilig en de andere is gewoon waardeloos. Wat vinden jullie? Delen jullie mijn mening over deze kwestie of zijn fanboys juist goed?

reacties
#4358  | 18 september 2009 16:56 - BennoHulst
Avatar van BennoHulst
Reacties: 2.888
Quote:
ik kan ook niet tegen fanboys ik heb zo iets alle consoles zijn goed alle hebben ze voor en nadelen ect ect bla bla bla bla bla nog wattus.
maar waar ik echt een hekel aan heb en dat zag je vooral in het begin dat je een xbox koopt terwijl je een ps3 fan bent en dan voor ogen van xbox fanaten hem kapot smijten en slopen


Daar moet je gewoon om lachen, het getuigt immers van een dermate lage intelligentie
#4379  | 25 september 2009 16:15 - mck
Avatar van mck
Reacties: 616
Iedereen kiest er toch zelf voor welke console hij koopt, en welke spellen hij/zij mooier/beter vind of leuker vind.
Zo onnodig allemaal om iedereen de grond in te trappen omdat ze niet dezelfde console of spel als diegene hebben.

Wees blij dat iedereen kan gamen en een console kan kopen, er zijn er genoeg die het niet kunnen!
#4383  | 26 september 2009 13:11 - 2pac
Standaard avatar
Reacties: 152
Als mensen mij vragen welke console ze zouden moeten kopen, zou ik de PS3 zeggen omdat de Xbox gewoon vaker stuk gaat. Maar ook omdat ze dan met mij online kunnen
#4392  | 28 september 2009 16:26 - FreeSkill
Avatar van FreeSkill
Reacties: 17
Quote:
Iedereen is wel een beetje Fanboy. Iedereen heeft wel ene kleine voorkeur. Maar bij de echte fanboys is dit kleine beetje doorgeschoten.

Daar ben ik het dan weer niet mee eens , ik heb beide en ik heb niet zo iets van die is beter dan de ander , ik kijk naar de spellen , en bijvoorbeeld dat Xbox live betaalt is en PSN niet enzo dat soort dingen
#4409  | 8 oktober 2009 17:27 - maximeken
Standaard avatar
Reacties: 136
wii sucks ! flame me !!!!!!!!!!
#4417  | 10 oktober 2009 15:49 - Black-Thom
Avatar van Black-Thom
Reacties: 737
mensen willen toch hun product beschermen en verdedigen...
en ze willen niet overkomen als een persoon die een slecht product gekocht heeft dus daar begint het vaak mee...
#4490  | 25 oktober 2009 17:32 - Ni1bor
Avatar van Ni1bor
Reacties: 117
Quote:
ik kan ook niet tegen fanboys ik heb zo iets alle consoles zijn goed alle hebben ze voor en nadelen ect ect bla bla bla bla bla nog wattus.
maar waar ik echt een hekel aan heb en dat zag je vooral in het begin dat je een xbox koopt terwijl je een ps3 fan bent en dan voor ogen van xbox fanaten hem kapot smijten en slopen

en dan zeg ik:''heb je veel plezier gehand aan je 300€?''
#4500  | 28 oktober 2009 10:06 - BennoHulst
Avatar van BennoHulst
Reacties: 2.888
Mensen die een duur product kopen kunnen last krijgen van cognitieve dissonantie. Hierdoor willen ze hun aankoop goed praten door het product de hemel in te prijzen en andere producten af te zeiken! Zo denken veel mensen dat hun twijfel over hun aankoop verdwijnt En bij sommigen is dat ook zo, maar die hebben gewoon een beperkte intelligentie.
#4582  | 9 november 2009 11:25 - tom weits
Standaard avatar
Reacties: 242
idd

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
< 1 2
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83