*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
review
Game

Auteur: Tom van Erp (Tommie)
Geplaatst op: 11 juli 2008 om 17:00


English Translation 

Beijing 2008

Dan over de mogelijkheden van het spel. In Beijing 2008 kun je zowel in je eentje als met vrienden spelen, zowel on- als offline. In je eentje spelen is natuurlijk lang niet zo leuk als met vrienden op de bank en gelukkig realiseerde Eurocom zich dit ook en heeft die mogelijkheid verwerkt in de game. Alle 38 disciplines zijn met vier spelers te spelen. Naast alle individuele disciplines spelen is er ook een soort van Career mode, waar je een land naar keuze moet kiezen en deze in alle mogelijke disciplines als nummer 1 moet zien te maken. Dit doe je door de atleten te trainen en hun vaardigheden aanpassen en verbeteren om een onverslaanbaar land te maken in elke discipline. Een aardige mode, maar je zult hier niet lang mee zoet zijn.

Dan het belangrijkste deel van het spel: de besturing. Je kunt natuurlijk niet voor elke sport dezelfde besturing gebruiken en dus heeft ontwikkelaar Eurocom flink haar best moeten doen om voor elke sport een fatsoenlijke besturing te maken. Natuurlijk zullen sporten als hardlopen en zwemmen klassieke “button-bash” evenementen zijn, maar voor de overige disciplines vergt het enige gewenning om de controls onder de knie te krijgen. Toch zijn de controls van niet alle disciplines even handig en sommigen zijn zelfs ronduit slecht uitgewerkt of onspeelbaar. Je zult dan ook al snel terug vallen tot de disciplines die wel leuk zijn om met vrienden te spelen, zoals hardlopen of speerwerpen.



Ook op grafisch gebied is Beijing 2008 geen hoogvlieger. Het ziet er allemaal wel aardig uit, maar de personages ogen vaak als poppen en de animaties liepen niet altijd even vloeiend en soepel. Qua geluid is Beijing 2008 verder een solide game. De standaard geluidseffecten zijn overal aanwezig en de muziek is aardig. Niets meer, niets minder. Gelukkig ademen de omgevingen wel wat sfeer, met grootse stadions met overal juichend publiek en grote schermen. Toch had Eurocom best wat extra’s uit de kast mogen trekken om Beijing 2008 wat aantrekkelijker te maken.

Beijing 2008 - Pagina 2 + Conclusie
plus- en minpunten
38 verschillende disciplines
Olympische sfeer
Best leuk met een stel vrienden
Niet leuk in je eentje
Besturing soms ronduit slecht
Niet heel lang houdbaar
Conclusie
Totaal score: 66 Al met al kan ik concluderen dat Beijing 2008 een degelijke game is, die vooral leuk is met vrienden op de bank of via Xbox Live. In je eentje de verschillende disciplines spelen is helaas niet al te lang boeiend. Het Olympische sfeertje is makkelijk te herkennen in Beijing 2008 en het is mooi dat alle 38 verschillende disciplines allemaal aanwezig zijn. Toch is de besturing niet altijd even goed uitgewerkt wat na een tijdje kan irriteren. Een redelijke game voor sportfans, maar er had nog meer in kunnen zitten.
Aanrader
reacties
#110421  | 11 juli 2008 17:09 - Sol76
Standaard avatar
Reacties: 924
Echt een apart spel , ik heb hem nu een week en ren de 100M in een gemiddelde tijd van 14,50 seconden....
Ik begrijp sommige onderdelen echt niet en daarom zijn ze ook niet leuk.

Ik denk inderdaad dat de levensduur van dit spel precies een week is.
#110424  | 11 juli 2008 17:14 - XBLMaximusNL
Avatar van XBLMaximusNL
Reacties: 1.661
je moet echt een enorme sport fan zijn of echt alleen van sport games houden om deze te kopen.. en ik denk dat de levensduur van deze game 60min is
#110432  | 11 juli 2008 18:09 - FR-thaan
Avatar van FR-thaan
Reacties: 53
Naast het Europees Kampioenschap voetbal stond er dit jaar nog een groot sport evenement op het programma.


Het is voorlopig nog altijd staat ipv stond he!
#110437  | 11 juli 2008 18:37 - VexXrZ
Avatar van VexXrZ
Reacties: 358
stond is ook juist
#110444  | 11 juli 2008 20:26 - Michelangelo
Avatar van Michelangelo
Reacties: 2.083
Ik was niet van plan deze game aan te schaffen, maar na het lezen van deze review ... is dat niet veranderd!
#110454  | 11 juli 2008 21:51 - MrSaNdMaN
Avatar van MrSaNdMaN
Reacties: 367
haha
Precies eens emt michiel!
#110464  | 11 juli 2008 23:28 - XBLMaximusNL
Avatar van XBLMaximusNL
Reacties: 1.661
naar mijn mening een no-life-ers game tzelfde voor die manager games
#110467  | 12 juli 2008 00:09 - ZiROBEAT
Avatar van ZiROBEAT
Reacties: 1.947
Quote:
Ik was niet van plan deze game aan te schaffen, maar na het lezen van deze review ... is dat niet veranderd!

Lol /agree
#110494  | 12 juli 2008 12:05 - justjappie
Avatar van justjappie
Reacties: 463
en dan betaalt je ook nog is de volle hap. met bijna alleen maar quicktimeevents die je aan het doen bent.
#110555  | 12 juli 2008 16:51 - pieuw
Avatar van pieuw
Reacties: 1.378
hoe zit het met het olympisch voetbal dan?
#112224  | 19 juli 2008 16:23 - doinyourho
Avatar van doinyourho
Reacties: 108
Quote:
naar mijn mening een no-life-ers game tzelfde voor die manager games

das toch ni voor no life gamers ROFL gast als mense nu eenmaal fan zijn van do olympische spele zijn of teminste mense die dan nog wa teminste aan sport doen xD eigelijk is cod4 meer voor no life ze :/

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Eurocom
Uitgever: SEGA
Meer info
Genre(s): Sport
Aantal spelers: -
Release: juni 2008
Stats
Aantal keer in collectie: 7
Aantal keer in wenslijst: 1
Boxshot
gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83