review
Game

Auteur: Tom van Erp (Tommie)
Geplaatst op: 11 juli 2008 om 17:00


English Translation 
xbox360

Beijing 2008

Review | 11 juli 2008 - Naast het Europees Kampioenschap voetbal stond er dit jaar nog een groot sport evenement op het programma. Ik heb het dan natuurlijk niet over de jaarlijks terugkerende grote sportevenementen zoals de Tour de France of de Champions League finale. Nee, ik heb het over de al eeuwenoude Olympische Spelen. Dit evenement vindt één keer in de vier jaar plaats en elke keer in een andere grote wereldstad. In 2004 was dit Athene, dit jaar is het Beijing in China. Bij zo’n groot evenement mag natuurlijk een game niet ontbreken en zo is ontwikkelaar Eurocom samen met SEGA dan ook met de game Beijing 2008 op de proppen gekomen.

De Olympische Spelen is een zeer oude traditie die voor het eerst plaatsvond in Athene, ongeveer 10 eeuwen voor Christus. Alle gespierde kerels gingen toen hun best doen om de harten van de vrouwen te veroveren in sporten zoals discus en speerwerpen. Nu, anno 2008, bestaan de Olympische Spelen nog altijd alleen dan natuurlijk in een modern jasje. Bij de huidige Olympische zijn alle topatleten uit bijna elk land in de wereld in allerlei sporten vertegenwoordigd, waaronder ook Nederland. Bovendien zijn er in de huidige Olympische Spelen maar liefst 38 verschillende disciplines, waar dat er vroeger slechts een aantal waren.

Natuurlijk zijn er al een aantal games van de Olympische Spelen voorbij gekomen. Hierin gaat het net als in het echt om als beste uit de bus te komen van alle atleten in elke discipline. Beijing 2008 is hier geen uitzondering op en jij als gamer kunt dan ook Olympische Kampioen worden in disciplines als hardlopen, kogelstoten, zwemmen, judoën, ver springen, tafeltennissen en noem het allemaal maar op. In totaal zijn er 38 verschillenden evenementen waaraan je kunt deelnemen, die elk een andere besturing hebben. Variatie genoeg dus, maar dat mag ook wel voor een game die draait om de Olympische Spelen.



Laten we beginnen met de eerste indruk die je krijgt van Beijing 2008. Zodra je de game start en voor het eerst een discipline gaat spelen kom je al direct in de Olympische sfeer. Alle landen zijn nagemaakt met hun traditionele kleuren en vlaggen. De sporters zelf zijn niet allemaal na gemaakt qua gezicht en dergelijke maar dat is ook niet zo belangrijk natuurlijk. Alle officiële stadions en banen zijn allemaal mooi nagemaakt om een echte authentieke sfeer te creëren. De game ademt een mooie Olympische sfeer, wat toch zeker een belangrijke onderdeel is.

Beijing 2008 - Pagina 1
reacties
#110421  | 11 juli 2008 17:09 - Sol76
Standaard avatar
Reacties: 808
Echt een apart spel , ik heb hem nu een week en ren de 100M in een gemiddelde tijd van 14,50 seconden....
Ik begrijp sommige onderdelen echt niet en daarom zijn ze ook niet leuk.

Ik denk inderdaad dat de levensduur van dit spel precies een week is.
#110424  | 11 juli 2008 17:14 - XBLMaximusNL
Avatar van XBLMaximusNL
Reacties: 1.477
je moet echt een enorme sport fan zijn of echt alleen van sport games houden om deze te kopen.. en ik denk dat de levensduur van deze game 60min is
#110432  | 11 juli 2008 18:09 - FR-thaan
Avatar van FR-thaan
Reacties: 53
Naast het Europees Kampioenschap voetbal stond er dit jaar nog een groot sport evenement op het programma.


Het is voorlopig nog altijd staat ipv stond he!
#110437  | 11 juli 2008 18:37 - VexXrZ
Avatar van VexXrZ
Reacties: 328
stond is ook juist
#110444  | 11 juli 2008 20:26 - Michelangelo
Avatar van Michelangelo
Reacties: 1.975
Ik was niet van plan deze game aan te schaffen, maar na het lezen van deze review ... is dat niet veranderd!
#110454  | 11 juli 2008 21:51 - MrSaNdMaN
Avatar van MrSaNdMaN
Reacties: 367
haha
Precies eens emt michiel!
#110464  | 11 juli 2008 23:28 - XBLMaximusNL
Avatar van XBLMaximusNL
Reacties: 1.477
naar mijn mening een no-life-ers game tzelfde voor die manager games
#110467  | 12 juli 2008 00:09 - ZiROBEAT
Avatar van ZiROBEAT
Reacties: 1.928
Quote:
Ik was niet van plan deze game aan te schaffen, maar na het lezen van deze review ... is dat niet veranderd!

Lol /agree
#110494  | 12 juli 2008 12:05 - justjappie
Avatar van justjappie
Reacties: 418
en dan betaalt je ook nog is de volle hap. met bijna alleen maar quicktimeevents die je aan het doen bent.
#110555  | 12 juli 2008 16:51 - pieuw
Avatar van pieuw
Reacties: 1.310
hoe zit het met het olympisch voetbal dan?
#112224  | 19 juli 2008 16:23 - doinyourho
Avatar van doinyourho
Reacties: 108
Quote:
naar mijn mening een no-life-ers game tzelfde voor die manager games

das toch ni voor no life gamers ROFL gast als mense nu eenmaal fan zijn van do olympische spele zijn of teminste mense die dan nog wa teminste aan sport doen xD eigelijk is cod4 meer voor no life ze :/

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Eurocom
Uitgever: SEGA
Meer info
Genre(s): Sport
Aantal spelers: -
Release: juni 2008
Stats
Aantal keer in collectie: 6
Aantal keer in wenslijst: 1
Boxshot
gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83