*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Tom van Erp (Tommie)
Geplaatst op: 16 november 2007 om 15:41

Bron: Joystiq
English Translation   Tags: Geen tags
xbox360

Ontwikkeling UT III op Xbox 360 allang begonnen

Nieuws | 16 november 2007 - Gisteren wisten we nog te melden dat Epic niet voor 2008 zal beginnen met de ontwikkeling van Unreal Tournament III voor de Xbox 360. Mark Rein, vice president van Epic Games, heeft vandaag echter verklaard dat deze uitspraak ietwat uit zijn verband is getrokken. Mark Rein bedoelde hiermee namelijk dat de ontwikkeling van de Xbox 360 pas weer gaat beginnen in 2008, aangezien de game allang draaiende is op de Xbox 360.

In de lente van vorig jaar was UT III namelijk op alle drie de systemen al draaiende en bovendien heeft het Official Xbox Magazine toen nog een grote cover story gedaan over de Xbox 360 versie. Epic is echter gestopt met het ontwikkelen van de Xbox 360 versie, om zich te concentreren op de PC en Playstation 3 versies. Daarna zal de Xbox 360 versie echter gewoon 'afgemaakt' worden.

Quote:
"What I probably should have said was 'start working on it again'. We had the game up and running on all three platforms up until last spring. In fact Official Xbox Magazine came out and played the game for a great cover story they did on it. We stopped working on the 360 version so we could concentrate our efforts on shipping the various PC and PS3 versions. Once we get those out of the way, and take some time to enjoy the holidays with our friends and families, we'll start working on the 360 version again. There's still a decent bit of work to do. For example we have simple LAN play but no Xbox Live implementation yet and we need to work with Microsoft to figure out how to accommodate mods on their platform."

Het ziet er dus naar uit dat we niet heel lang meer hoeven te wachten op de Xbox 360 versie en de ontwikkeling van de Xbox 360 versie dus al in een ver stadium is.

reacties
#68574  | 16 november 2007 15:49 - GFTU
Avatar van GFTU
Reacties: 44
Epic is een mietje, maak het spel gewoon HDD only...
#68580  | 16 november 2007 16:26 - bluejet
Avatar van bluejet
Reacties: 449
wat iedereen al zelf kon zien. Iemand trekt iets totaal uit zijn verband en de anderen nemen het klakkeloos over. Lees eerst es zelf de bronnen.
#68583  | 16 november 2007 16:30 - Re4zeN
Avatar van Re4zeN
Reacties: 2.446
^ De bron geeft toch juist aan dat hij et zelf verkeerd gezegd heeft?
#68600  | 16 november 2007 18:39 - bluejet
Avatar van bluejet
Reacties: 449
Ik heb het oorspronkelijke interview gelezen en daar was ook niet uit af te leiden dat ze er nog niet aan begonnen waren, wat trouwens als je een beetje nadenkt niet mogelijk kan zijn. Ja wat moet hij zeggen. Alles wat hij niet zegt, wordt er voor de rest wel bijverzonnen.
#68630  | 16 november 2007 22:02 - lunaticrichard
Avatar van lunaticrichard
Reacties: 3.525
ik snap echt neit waarom ze eerst voor de ps3 hebben gekozen,de 360 heeft veel meer
consoles verkocht en dus meer kans op verkoop van de game.
volgens mij niet echt slim van epic.
#68652  | 17 november 2007 08:39 - bluejet
Avatar van bluejet
Reacties: 449
omdat de PS3 weinig concurrerende games heeft dit najaar in vergelijking met de xbox360
#68653  | 17 november 2007 08:47 - fUture_gmr
Avatar van fUture_gmr
Reacties: 1.666
jep, maar mischien ook omdat ze alles uit de game willen halen en vorr de pc/ps3 versie gaan en daarna een poort komt voor de 360 met wat aanpasingen natuurlijk(het is Epic he, geen EA/Ubisoft)
#68676  | 17 november 2007 12:51 - Chillah
Avatar van Chillah
Reacties: 486
De engine die Epic gebruikt is toch multiplatform? Wat roep je nou over poorten? De systemen die mods goed ondersteunen hebben voorrang gekregen denk ik zo...
#68678  | 17 november 2007 13:02 - Passkes
Avatar van Passkes
Reacties: 534
Bedenk ook dat de game goed moet draaien op een coresystem oftewel geen HDD!

Microsoft heeft wat dat betreft een flinke fout gemaakt in mjin ogen, waar nog weleens een rechtzaak door kan ontstaan straks. Met straks bedoel ik tegen de tijd dat sommige games echt een HDD nodig hebben om te spelen, gezien Microsoft de core verkocht met de onderbouwing dat ook hierop alle games te spelen zouden zijn! Zonder HDD gaat je dat dan niet lukken. De prijzen voor een HDD zijn trouwens ronduit belachelijk.
#68706  | 17 november 2007 20:31 - Cyclops NL
Avatar van Cyclops NL
Reacties: 719
Flikker gewoon een 1 TB HDD op de markt, en niet zo een armzalige 120 GB!!!! Maar anderzijds is het belachelijk om bepaalde games op de HDD te zetten, zoals die oude X-Box games en games die alleen via een HDD draaien. My god wat gaat Microsoft nog meer doen in de toekomst? Ik ben een die hard 360 gamer en heb er naast nog een PS3 waar ik weinig mee doe, maar de opvolger van de 360 ligt allang klaar. Ben bebieuwd wat ze precies gaan doen binnen nu en 2 jaar.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Epic Games
Uitgever: Tradewest Games
Meer info
Aantal spelers: 1-16
Release: 4 juli 2008
Stats
Aantal keer in collectie: 22
Aantal keer in wenslijst: 8

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83