
Medal of Honor verboden op Amerikaanse bases
Nieuws | 3 september 2010 - Het Amerikaanse leger heeft de winkelketen GameStop verzocht om het spel Medal of Honor niet langer te promoten of te verkopen in winkels op Amerikaanse legerbases. Dit meldt Kotaku nadat zij een interne GameStop email heeft ontvangen.
Gehoor aan oproep
Een woordvoerder van GameStop heeft bevestigd dat het bedrijf gehoor zal geven aan de oproep. Het gevolg hiervan is dat Medal of Honor vanaf vandaag niet meer te bestellen is in de 49 GameStop winkels die op Amerikaanse legerbases gevestigd zijn. In de interne mail staat dat militairen die de game willen pre-orderen doorverwezen moeten worden naar de dichtstbijzijnde winkel buiten de basis. Het is de militairen dus niet verboden het spel te kopen of te spelen.
Eerdere ophef
De oproep van het Amerikaanse leger is gebaseerd op de mogelijkheid om als Taliban te spelen in de multiplayer van Medal of Honor. Eerder was er ook al ophef rond Medal of Honor toen de Britse Minister van Defensie Laim Fox winkeliers opriep het spel niet te verkopen. Zijn oproep vond echter geen gehoor, want in Engeland zal de game overal te krijgen zijn.
Reacties: 12

Reacties: 195
| Quote: Ergens moet je ze gelijk geven ... Spelen als Taliban en de game promoten bij het Amerikaanse leger? Redelijk fout als jet mij vraagt! ![]() |
Precies, en ze overdrijven niet door het te verbieden, Thats a first for America :-
Reacties: 653
Reacties: 653
Al deze ophef zal ook waarschijnlijk alleen maar goed zijn voor de verkoopcijfers.











Koop wat je wil met B.O.E.G.






