Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Microsoft: 'Kinect verwerkt bewegingen 1-op-1'
Nieuws | 31 augustus 2010 - CVG meldt dat Microsoft aangeeft dat Kinect bewegingen van spelers direct overneemt zonder vertraging.
Lag
Uit verscheidene ervaringen van journalisten blijkt dat Kinect bij sommige games duidelijk een vertraging laat zien tussen je beweging en hetgeen op het scherm gebeurt. Deze vertraging, ook wel lag of inputlag genoemd, is volgens Microsoft niet aan de orde. Kudo Tsunoda, grote baas van het Kinect project, heeft er het volgende over te zeggen:
| Quote: We've done tests back at the office where we have a TV, flash a light on the screen and we'll have a controller, and have someone there hitting a button, and someone with Kinect clapping as soon as they see the light on the screen, and both things go just as fast as one another. We already have the 1:1 stuff working really well and the response time is just as fast as pushing a button or making a gesture. |
Hoewel goed nieuws zijn de statements enigszins opvallend. Want hoe is het mogelijk dat Microsoft beweert dat er geen lag is, maar het de gebruikers wel opvalt? Op 10 november dit jaar zal er veel duidelijk worden.
Kinect
Het is de naam van Microsofts nieuwe inputmogelijkheid voor de Xbox 360; Kinect. Deze speciale camera is in staat het lichaam en lichaamsdelen als zodanig te herkennen en op die manier jouw bewegingen om te zetten naar ingame bewegingen. Ook stemherkenning is mogelijk door middel van de ingebouwde microfoon. Kinect zal 10 november aanstaande op de markt komen.
#189336
| 1 september 2010 09:24 -
crossfire_nl
Reacties: 1.595
echt lekker kwa marketing gaat et niet met de kinect. In plaats dat MS bezig is zijn product te promote zijn ze alleen maar bezig met het blussen van brandjes
Reacties: 886
Als Kinect daadwerkelijk zo goed is als dat Microsoft aangeeft, dan verkoopt het zichzelf wel!...











Koop wat je wil met B.O.E.G.