
Nieuwe Borderlands DLC bevestigd
Nieuws | 11 augustus 2010 - Details omtrent nieuwe downloadbare content voor Borderlands waren al enige tijd geleden uitgelekt, maar vandaag bevestigt Gearbox de nieuwe content "Claptrap’s New Robot Revolution".
Prijs
De DLC verschijnt volgende maand voor 800 Microsoft Points of 8 euro op het PlayStation Network en Steam. De nieuwe DLC gaat over een ninja Claptrap die de opdracht had gekregen van Hyperion om ervoor te zorgen dat hunters niet de vault zouden leegroven. De ninja Claptrap bleek echter nogal slim te zijn en besloot om een Claptrap revolutie te beginnen. Hyperion heeft ironisch genoeg de speler nu om hulp gevraagd om de revolutie stop te zetten.
Content
De nieuwe DLC zal een geheel nieuw gebied bevatten om te verkennen met allerlei nieuwe quests en verder zijn er ook allerlei nieuwe vijanden om te verslaan. Zo hebben de Claptraps allerlei vijanden aangepast met mechanische onderdelen en hebben ze ook een aantal dode vijanden zoals Dr Ned en General Knoxx weer tot leven gewekt.
RPG











Koop wat je wil met B.O.E.G.

