
Crysis 2 verplaatst naar volgend jaar
Nieuws | 4 augustus 2010 - Het wordt nog even wachten vooraleer jullie zich in jullie nanosuit kunnen wurmen om een handvol aliens een pak voor de broek te geven. Ontwikkelaar Crytek heeft laten weten dat de game Crysis 2 dit jaar niet meer in de winkels zal verschijnen, zo meldt VG247.
1ste kwartaal
Tot grote spijt deelt de Duitse ontwikkelaar ons mee dat de game pas ergens in het 1ste kwartaal van volgend jaar te koop zal zijn. Januari, februari of maart van het jaar 2011 dus. Wat we binnenkort wel te zien krijgen, is Crysis 2's multiplayer die zijn opwachting zal maken tijdens de gamescom in Keulen.
Crysis 2
Crysis 2 werd officieel op de E3 van 2009 aangekondigd door Crytek. De game zal worden uitgegeven door Electronic Arts en is gebouwd op de nieuwe CryENGINE 3. In tegenstelling tot deel één zal Crysis 2 ook uitkomen voor de PlayStation 3 en Xbox 360. Crysis 2 wordt eveneens speelbaar in 3D.












Koop wat je wil met B.O.E.G.




