*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Thomas Janssens (Sir Thomas)
Geplaatst op: 25 juni 2010 om 18:50
xbox360

Nickelback komt naar Rock Band

Nieuws | 25 juni 2010 - Rock Band is een franchise die meer en meer gamers aantrekt en dus wordt het voor groepen als Nickelback ook steeds interessanter om hun nummers via Harmonix' game te promoten. Op VG247 staat dan ook te lezen dat de Canadese groep besloten heeft om dat daadwerkelijk te doen.

Prijs & Datum
Vanaf volgende week zal het namelijk mogelijk zijn om een paar van hun grootste hits te downloaden voor €1.49,160 MSP of 200 Wii Points voor elk apart en als je de bundel wilt kopen zul je er €7.99 of 800 MSP voor moeten over hebben.

· “Burn It to the Ground”
· “Figured You Out”
· “Never Again”
· “Photograph”
· “Rockstar”
· “This Afternoon”

reacties
#185548  | 25 juni 2010 19:02 - Ypuh
Avatar van Ypuh
Reacties: 274
Ik ben blij dat ze eindelijk de overstap maken! Zeker Never Again is een leuk nummer denk ik. Wel vind ik het een beetje slap dat ze eerst games als Rock Band en Guitar Hero de grond in trappen om er vervolgens zelf in te verschijnen.
#185550  | 25 juni 2010 21:24 - Jason28
Standaard avatar
Reacties: 140
Inderdaad, dacht toch echt dat het vooral snikkelback was die over muziekgames aan het zeiken was, zodra ze dus geld ruiken gaan ze overstag. Vind het maar een flutband dus ik hoef er niks van te hebben.
#185622  | 27 juni 2010 15:19 - UchihaItachi09
Avatar van UchihaItachi09
Reacties: 320
Snikkelbek is kant en klare bagger....(in mijn ogen)

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Harmonix
Uitgever: Electronic Arts
Meer info
Genre(s): Party
Music
Aantal spelers: -
Release: 20 november 2008
Stats
Aantal keer in collectie: 10
Aantal keer in wenslijst: 4

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83