
Lost eiland opgedoken in Just Cause 2
Nieuws | 25 maart 2010 - Een dag na de Amerikaanse release van Just Cause 2 zijn de eerste 'easter eggs' al gevonden. In Just Cause 2 is een verwijzing naar het eiland van Lost gevonden, inclusief hatch en neerstortende vliegtuigen, weet Gamesradar.
Het eiland
Het eiland dat zich in de wereld van Just Cause 2 bevindt zorgt ervoor dat je vliegtuig neerstort, net als Oceanic 815 uit de serie Lost. Op het eiland vind je tekst op het strand ("Search") en vlak bij het strand ligt een gecrasht vliegtuig, wat een mogelijke verwijzing is naar Oceanic 815. Dit zijn echter niet genoeg aanwijzingen om deze vondst te verbinden met Lost, tot er op het eiland ook een 'hatch' werd gevonden. Volgens verschillende, onbevestigde, berichten zou je ook 'Smokey', het rookmonster, in de jungles op het eiland kunnen horen.
Videobewijs
Het bovenstaande is leuk en aardig, maar het is natuurlijk leuker als je het ook daadwerkelijk ziet. Het eiland kun je daarom in het onderstaande filmpje bekijken, inclusief Lost soundtrack.
Reacties: 10
Reacties: 135
Reacties: 9.562

Reacties: 621

Reacties: 1.559
Reacties: 27
Reacties: 463
Reacties: 715
| Quote: best grappig maar niet echt orgineel meer. aangezien dit ook al in andere spellen gedaan was. |
Bij deze game vind ik het toch meer passen imo
Reacties: 105
Reacties: 1.559
Quote:
Bij deze game vind ik het toch meer passen imo |
True maar om nou te zeggen dat het iets unieks is nee niet echt. al hadden ze die zwarte rook op het eiland gepleurd. dan was het wel vet geweest.
Reacties: 103
hopelijk is er dan wel wat meer te doen op dat eiland... (ps: ben niet zo'n fan van lost)
Free-roaming











Koop wat je wil met B.O.E.G.






