Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

'Online multiplayer van DICE is superieur'
Nieuws | 19 februari 2010 - Electronic Arts is van mening dat Battlefield: Bad Company 2 DICE geen competitie kent als het aankomt op online multiplayer, zo laat MCV weten.
DICE
Will Graham, Product manager bij Electronic Arts, steekt zijn vertrouwen in DICE niet obder stoelen en banken:
| Quote: “DICE is at the forefront of defining the multiplayer and online vehicle warfare space and has substantial pedigree in this area following many years of success.We genuinely believe there isn’t a developer out there that competes with DICE in this space, and Battlefield: Bad Company 2 is going cement that. |
Graham gelooft ook dat de voertuigen in het online gedeelte van Battlefield: Bad Company 2 het multiplayer gedeelte naar een hoger niveau tillen:
| Quote: ”The use of vehicles in Battlefield: Bad Company 2 sets it apart from the competition and no one else in the industry does this better.This is also something the core are very excited about: DICE’s history of delivering a multiplayer experience utilizing vehicles is something that sets it apart from anything else in the market. It’s also an element that fits with the increasing emphasis on multiplayer for gamers in general.” |
Bad Company 2
Battlefield: Bad Company 2 zal op 5 maart in de winkels gaan liggen en moet dan de hoge verwachtingen gaan waarmaken. De beta en de demo van de first person shooter werden in ieder geval wel al goed ontvangen
#175883
| 19 februari 2010 09:03 -
mottjo
Reacties: 1.211
We shall see 

Reacties: 2.498
hahaha don't make me laugh..
demo gespeeld?wss snap je precies wat ik bedoel.
demo gespeeld?wss snap je precies wat ik bedoel.
Reacties: 949
Battlefield vind ik ook niet lekker spelen. Maar dat komt om dat ik COD gewend bent. Wat ik al helemaal jammer vind aan battlefield dat je zolang op iemand moet knallen om hem dood te hebben.
Reacties: 1.006
Ik vind DICE's Frostbite Engine helemaal niets. De manier waarop je loopt, de manier waarop je schiet. 't Voelt identiek in Bad Company, BF1943 en nu weer in BC2. Voertuigen vind ik daarnaast ook helemaal bagger.
Toen ik zag dat de nieuwe Medal of Honour's multiplayer ook op Frostbite ging lopen had ik al ineens een stuk minder intresse.
Toen ik zag dat de nieuwe Medal of Honour's multiplayer ook op Frostbite ging lopen had ik al ineens een stuk minder intresse.
Reacties: 967
Nou ik vindt het wel bruut dat alles stuk kan net als in het echt.
Reacties: 1.370
Ik Vindt deze game echt goed veel beter ook dan MW2 in mijn mening
vooral dat je alles kan slopen dat vindt ik echt helemaal een top punt
vooral dat je alles kan slopen dat vindt ik echt helemaal een top punt
Reacties: 73
Battlefield BC2 Demo > COD MW2 Release
nuf sed
nuf sed
Reacties: 135
ben het volkomen eens me axeldude.
Brainless in de ronde schieten bij MW2 < beetje tactisch te werk gaan en in teamverband spelen bij BC2
Brainless in de ronde schieten bij MW2 < beetje tactisch te werk gaan en in teamverband spelen bij BC2
Reacties: 502
| Quote: ben het volkomen eens me axeldude. Brainless in de ronde schieten bij MW2 < beetje tactisch te werk gaan en in teamverband spelen bij BC2 |
maar de cod fanboys komen hier zo wel weer naar binnen en gaan het spel weer helemaal bashen, helaas.
Reacties: 85
Het is niet helemaal mijn game. Heb de demo gespeeld en die zit toch wel erg goed in elkaar. Maar goed het is al zoals ik zei niet echt mijn game.
Reacties: 1.331
Ik vond de demo echt vet! Bad Company 1 vond ik heel erg tegenvallen (ik heb 'm hier liggen, echt maar 10x gespeeld ofzo) maar volgens mij gaat Dice zich met BF: BC 2 echt revancheren! Het is gewoon een prima game! Ik vond trouwens Battlefield 1943 ook al leuker dan BC 1 

Reacties: 1.449
| Quote: Battlefield vind ik ook niet lekker spelen. Maar dat komt om dat ik COD gewend bent. Wat ik al helemaal jammer vind aan battlefield dat je zolang op iemand moet knallen om hem dood te hebben. |
Dan moet je wat oefenen. 3 Keer raken met een assault rifle en je hebt iemand neer. Alleen de sniper voelt een beetje zwak aan, maar dat is al helemaal het geval in COD. Dit zou anders ook een te sterk wapen zijn waarschijnlijk. Ik vind de multiplayer van BF idd velen malen beter in elkaar zitten dan bijvoorbeeld die van COD. COD is een grote campzooi geworden helaas en dan heb je ook nog een hoop glitchers die de boel verzieken. Maargoed, meningen verschillen en daarom kan je moeilijk 'de beste' aanwijzen. Voor mij blijft de multiplayer van Halo altijd nog superieur.
Reacties: 188
ik vind 1943 anders nog beter
Ontwikkelaar:
Digital Illusions CE
Uitgever:
Electronic Arts
Meer info
Genre(s):
First-person Shooter
Action
Action
Aantal spelers:
1-24
Release:
5 maart 2010
Stats
Aantal keer in collectie:
18
Aantal keer in wenslijst:
18











Koop wat je wil met B.O.E.G.







