*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Thomas Janssens (Sir Thomas)
Geplaatst op: 18 februari 2010 om 10:43
xbox360

Geen DLC meer voor Operaton Flashpoint

Nieuws | 18 februari 2010 - Ian Heller, als Community Manager werkzaam bij Codemasters, heeft een topic geopend op de officiėle Operation Flashpoint: Dragon Rising fora met daarin de boodschap dat er geen downloadbare content meer voor het spel zou verschijnen. Hoewel de laatste DLC, relatief goed werd ontvangen.

Operation Flashpoint: Dragon Rising
Het verhaal van Operation Flashpoint 2: Dragon Rising speelt zich af op een eiland met een grote olievoorraad, net buiten de oostkust van Rusland en noordelijk van Japan. Operation Flashpoint 2: Dragon Rising speelt zich af in een fictionele setting waar Rusland en China in conflict zijn over wie de eigenaar is van het eiland. Het spel begint als Chinese troepen een offensief lanceren en, teruggrijpend op de titel de draak die rijst over het land¯, belanden de spelers middenin een explosieve situatie die ieder moment uit de hand kan lopen.

Neon Engine
De soldaten, de wapens en de militaire voertuigen authentiek en gedetailleerd nagemaakt. De omgeving is een gedetailleerde simulatie van een bestaande locatie, stampvol details om een intrigerende en uitdagende tactische omgeving te creėren.Operation Flashpoint 2: Dragon Rising maakt gebruik van een geėvolueerde variant van de door de studio zelf ontwikkelde Neon-engine.

reacties
#175785  | 18 februari 2010 11:17 - geen
Standaard avatar
Reacties: 91
operation flashpoint vond ik de grooste terleurstelling van het jaar.
#175789  | 18 februari 2010 11:39 - crossfire_nl
Avatar van crossfire_nl
Reacties: 1.595
Ik ook. We zijn ongelovelijk voor de gek gehouden door codemasters. De game is constant uitgesteld. Vervolgens worden er trailers vrijgegeven met beelden er in van helicopter, tanks etc. die vervolgens niet voorkomen in het product. Codemasters schaam je!!!
#175793  | 18 februari 2010 11:56 - geen
Standaard avatar
Reacties: 91
Quote:
Ik ook. We zijn ongelovelijk voor de gek gehouden door codemasters. De game is constant uitgesteld. Vervolgens worden er trailers vrijgegeven met beelden er in van helicopter, tanks etc. die vervolgens niet voorkomen in het product. Codemasters schaam je!!!

inderdaad. en zeggen dat het verwoesten van de omgeving gevlogen heeft voor het verder spelverloop. heb ik niks van gemerkt.
#175801  | 18 februari 2010 13:08 - sharpschooter
Standaard avatar
Reacties: 38
totaly screwd, Beloven en niks waar maken [this crysis zeker] Hoop dat die nieuwe shooter toch 3 keer beter is dan deze.
#175812  | 18 februari 2010 13:59 - lunaticrichard
Avatar van lunaticrichard
Reacties: 3.524
de game heeft het niet echt goed gedaan. ik heb hem ook niet gehaald. of nog niet gehaald. hij is denk ik op een verkeerd tijdstip uitgekomen. de journo's waren wel positief over de game.
#175817  | 18 februari 2010 14:23 - Count Hanes
Avatar van Count Hanes
Reacties: 1.502
Snap niet waar de meeste reacties van hierboven op gestaafd zijn. Heb de game zelf en het is gewoon een vette meest realistische oorlogsgame die er op de consoles te krijgen is.


De meeste casual gamers o.a. CoD gamers vinden de game te moeilijk en te tactisch. Maar ja dat is nu eenmaal nodig bij een realistische oorlogsgame. 4 man co-op online is al helemaal vet. Bevalt mij stukken beter dan die laatste shit CoD game. SP was vet, maar de MP is gewoon echt vreselijk.
#175843  | 18 februari 2010 18:54 - Camo81
Avatar van Camo81
Reacties: 965
Dacht dat het al 1 goedkope bagger dlc was eigenlijk
#175859  | 18 februari 2010 22:51 - panamiju
Standaard avatar
Reacties: 62
Dikke flop dat spel. Het had zoveel potentie. Erg jammer. Na paar weken spelen onder laag stof in de kast beland. Spel was wel super realistisch en mooie grote wereld, maar die wereld werd beperkt en na paar weekjes heb je het wel gezien.
#175869  | 19 februari 2010 00:14 - crossfire_nl
Avatar van crossfire_nl
Reacties: 1.595
Quote:
Snap niet waar de meeste reacties van hierboven op gestaafd zijn. Heb de game zelf en het is gewoon een vette meest realistische oorlogsgame die er op de consoles te krijgen is.


De meeste casual gamers o.a. CoD gamers vinden de game te moeilijk en te tactisch. Maar ja dat is nu eenmaal nodig bij een realistische oorlogsgame. 4 man co-op online is al helemaal vet. Bevalt mij stukken beter dan die laatste shit CoD game. SP was vet, maar de MP is gewoon echt vreselijk.
mijn kritiek heeft niks te maken met het realisme in de game. Dat vind ik namelijk top!. Ik ben vanaf dag1 fan van de flashpoint serie. Heb deel 1 alle uitbreidingen grijs gespeeld. Maar toen kwam deel 2. Werd aangekondigd een jaar of 4 geleden, als het al niet langer was. Toen was het een tijdje stil..maar dat gebeurd vaken. Vervolgens, na lange tijd stil, komen de eerste trailers. En we hebben ze allemaal gezien van bv de Abrams tank die komt aanrijden, ze koepel draait en snel achter elkaar 2 granaten afvuurt. PRACHTIG dacht ik!!..Of de trailers van cobra choppers die raketten afvuurt, werderom prachtig. En wat werd er steeds bij gezegd...ALLEMAAL INGAME!!!En toen kwam het uiteindelijke product...Nou en dan mag jij mij gaan vertellen waar die heli`s, tanks etc in de singleplayer en voor een deel in de MP waren want ik heb ze niet gezien. Dat is mijn kritiek op deze game en op codemasters. Ik voel mij, helemaal als fan, ongelovelijk in de zeik genomen, lekker gemaakt content die niet in de game zat, of niet speel baar bleek te zijn.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Codemasters
Uitgever: Codemasters
Meer info
Aantal spelers: -
Release: 9 oktober 2009
Stats
Aantal keer in collectie: 12
Aantal keer in wenslijst: 25

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83