
Aliens vs. Predator motion control mogelijk
Nieuws | 28 januari 2010 - Dave Brickley, Senior producer van Aliens versus Predator, ziet het wel zitten om motion control toe te voegen aan de aankomende game van Rebellion.
Positief
Brickley liet tijdens een interview met Computer and Video Games weten dat hij erg positief is over Natal voor de Xbox 360 en de PlayStation Arc van Sony. De Senior Producer denkt er dan ook hard over na om straks als de hardware te koop is, via een update motion control toe te voegen aan Aliens versus Predator.
Op de kaart
Rebellion hoopt met Aliens versus Predator, dat zij weer op de kaart worden gezet als een solide ontwikkelaar. Hun laatste games waren namelijk niet van een al te hoge kwaliteit. Zo waren Shellshock 2: Blood Trails en Rogue Warrior, die beide vorig jaar uitkwamen dramatisch slecht.











Koop wat je wil met B.O.E.G.






