Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Moeder belt alarmnummer 911 om gamende zoon
Nieuws | 22 december 2009 - Een gefrustreerde moeder in Amerika heeft het alarmnummer 911 gebeld, omdat haar zoon teveel bezig was met gamen, zo meldt The Boston Herald.
Afgelopen zaterdagnacht om 2.30 uur werd het alarmnummer 911 gebeld door een moeder die klaagde over haar zoon. Hij was aan 1 stuk door aan het gamen en liep nu door het huis en deed alle lichten aan. Ook luisterde de jongen niet naar zijn moeder. Dit frustreerde de moeder en vroeg 911 om hulp.
Twee agenten werden naar het adres gestuurd en werd het probleem snel opgelost. De agenten lieten weten dat de zoon bezig was met de game: Grand Theft Auto.
#171068
| 22 december 2009 11:56 -
jktje
Reacties: 371
Nou had die beter Modern Warfare 2 kunnen spelen 

Reacties: 98
Het zou je moeder maar wezen
Reacties: 208
Ja inderdaad, wie speelt er nu nog Grand Theft Auto? 

Reacties: 11
@GOW2142
Ze bedoelen waarschijnlijk GTA4
@topicDe moeder hoort dat kind op te voeden en niet de politie..
Ze bedoelen waarschijnlijk GTA4
@topicDe moeder hoort dat kind op te voeden en niet de politie..Reacties: 52
ok dit is echt iets voor amerika
Reacties: 1.741
Ik zou me afvragen of die moeder nog wel in staat is voor een kind te zorgen als ze op deze manier een probleem probeert op te lossen.
Reacties: 2.153
Dit is een groot probleem in onze huidige maatschappij......bepaalde ouders geven hun kinderen geen opvoeding meer en hopen dat de overheid het probleem dan maar oplost.
Ik kon er vroeger maar van dromen om op zo'n leeftijd de wetten te maken binnen het huis.....werkelijk zielig hoe ouders omgaan met hun kinderen en meestal uit schuldgevoel door scheidingen,etc...games hebben hier niets mee te maken.
Ik kon er vroeger maar van dromen om op zo'n leeftijd de wetten te maken binnen het huis.....werkelijk zielig hoe ouders omgaan met hun kinderen en meestal uit schuldgevoel door scheidingen,etc...games hebben hier niets mee te maken.
Reacties: 692
amerika is een dom fucked up land.
Reacties: 362
Die moeder had haar zoon beter kunnen opvoeden toen ze de kans had.. Dus nu niet zeuren.
Reacties: 7
dat ken ik
Reacties: 136
Only in America 












Koop wat je wil met B.O.E.G.