*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Koen Helder (Kewntjah)
Geplaatst op: 9 december 2009 om 10:30
xbox360

Kies Red Dead Redemption preorder bonus zelf

Nieuws | 9 december 2009 - Red Dead Redemption komt pas in april volgend jaar uit, maar dat weerhoudt RockStar er niet van om alvast een hype rond de game te creëren. Zo heeft de ontwikkelaar laten weten om preorder bonussen aan te bieden, waarvan de consument zelf bepaald wat die zijn.

Vooralsnog kan men de keuze maken uit 3 opties, die allemaal onder ‘outfit challenge’ vallen. Hierin krijgt de gamer in-game missies voorgeschoteld die hij kan uitvoeren in ruil voor unieke kleding voor het character. RockStar biedt dit voorlopig alleen aan via GameStop, waar dit via een bannertje wordt aangekondigd.

Vanaf 4 januari gaat deze actie in en kan iedereen die de game preorderd via GameStop dus meebeslissen over welke extra content voor hen straks beschikbaar is.

reacties

Er zijn nog geen reacties.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Rockstar San Diego
Meer info
Genre(s): Action
Free-roaming
Aantal spelers: -
Release: 21 mei 2010
Stats
Aantal keer in collectie: 34
Aantal keer in wenslijst: 13

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83