*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Xbox default sfeerafbeelding

Auteur: Joey Coenraerds (Joey)
Geplaatst op: 6 december 2009 om 09:52
alg

Resident Evil motor in productie

Nieuws | 6 december 2009 - Samen met Savage Cycles werkt Capcom aan een heuse Resident Evil motor. Dit is te lezen op Capcom-Unity. Deze officieel gelicenseerde Resident Evil motor wordt in gelimiteerde oplage verkocht en bevat de nodige tools voor je strijd tegen de zombies.

Op de motor worden namelijk twee .50 Magnums, een Ithica M37, een grenade launcher, zombie spikes en een mes gemonteerd. Allen zijn nep natuurlijk. Om het gehele design af te maken wordt de motor bepantserd en versierd met het logo van Capcom en S.T.A.R.S.

Een prijskaartje voor deze gelimiteerde Resident Evil motor is helaas niet bekend. Voor meer foto's kan je terecht op de website van Capcom-Unity.

reacties
#169832  | 7 december 2009 11:23 - Zornik
Avatar van Zornik
Reacties: 2.153
Zo'n custom bike heb je niet onder de 25.000 euro,dus de kans om het hier op de europese wegen te testen of te zien is zogoed als onmogelijk.Ik heb ook vragen bij het rijcomfort van deze motor,maar het gaan vragen blijven.
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83