nieuws
Game

Auteur: Paul van den Hogen (Incubus)
Geplaatst op: 3 december 2009 om 10:38
alg

MW2 director gaat film regisseren

Nieuws | 3 december 2009 - Keith Arem, bekend van de regie bij o.a. Call of Duty: Modern Warfare 2, gaat de filmwereld in. Hij zal namelijk werken aan de verfilming van de actie thriller 'Frost Road'. Het is nog niet bekend wanneer de film in de bioscoop te zien is.

Frost Road verteld het verhaal van een klein Oosters dorpje dat aan de zee is gelegen. Het dorpje wordt getroffen door een mysterieus virus. Een jonge man ontwaakt nadat hij een auto ongeluk heeft meegemaakt en beseft dat hij één van de weinige overlevenden is. Hij blijkt immuun voor het virus te zijn en ziet het als zijn plicht om zoveel mogelijk overlevenden te redden van deze plaag, die wanneer niet gestopt, de hele wereld zal bereiken.

De producenten van Frost Road zien de samenwerking met Keith Arem helemaal zitten. Volgens hen kan de filmwereld veel leren van de manier hoe verhalen worden verteld in games als bijvoorbeeld Modern Warfare 2.

reacties
#169577  | 3 december 2009 17:41 - crossfire_nl
Avatar van crossfire_nl
Reacties: 1.504
hoe overschatting!! Waarom is het toch altijd dat mensen die een beetje succes hebben meteen denken dat ze alles kunnen. Schoenmaker blijf bij je leest
#169598  | 3 december 2009 19:21 - Nuggatz
Avatar van Nuggatz
Reacties: 183
Beter komt er gewoon snel een Modern Warfare film!
#169625  | 4 december 2009 09:03 - Humposaurus
Standaard avatar
Reacties: 30
Beter maken ze eerst es een GEBALANCEERDE versie van MW voordat ze aan deze crap beginnen

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Infinity Ward
Meer info
Aantal spelers: -
Release: 10 november 2009
Stats
Aantal keer in collectie: 61
Aantal keer in wenslijst: 51

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83