*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Koen Helder (Kewntjah)
Geplaatst op: 26 november 2009 om 11:33
xbox360

Modern Warfare 2 ingezet voor goed doel

Nieuws | 26 november 2009 - Activision UK en GAME bundelen de krachten en hebben besloten om volgend weekend een Modern Warfare 2 online event te hosten. De opbrengst gaat naar War Child International, een organisatie die kinderen probeert te helpen die ooit een oorlog mee maakten.

Daarom roept Activision inwoners van de UK op om 5 en 6 december er flink op los te gamen via Xbox Live. Hoe meer mensen zich aanmelden en een potje meespelen, des te meer geld zal Activision UK doneren. Meer informatie wordt gegeven via een Twitter en Facebook account.

Het komt niet vaak voor dat men kan gamen voor een goed doel. De kans is groot dat veel mensen er aan zullen deelnemen. Modern Warfare 2 was immers de snelst verkopende game ooit in de UK.

reacties
#169044  | 26 november 2009 17:02 - Jpprflrp
Avatar van Jpprflrp
Reacties: 2.498
Hmm, toch vraag ik me af wat ze hier mee denken te winnen, willen ze die reputatie van de No Russian missie wegwerken ofzo?
game info
Ontwikkelaar: Infinity Ward
Meer info
Aantal spelers: 16
Release: 10 november 2009
Stats
Aantal keer in collectie: 72
Aantal keer in wenslijst: 48

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83