*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Xbox default sfeerafbeelding

Auteur: Patrick Zwarts (mrAdmirals)
Geplaatst op: 25 november 2009 om 21:11

Bron: vg247
English Translation   Tags: Analist, game, review
alg

'Game review niet belangrijk bij aanschaf games'

Nieuws | 25 november 2009 - Volgens analist Doug Creutz is een game review van een magazine of website het minst belangrijk voor consumenten voor een aanschaf van een computerspel.

“Er zijn geruchten dat ontwikkelaars soms game reviewers onder druk zetten, of betalen om hun game een hoge score te geven, maar voor de consument is een review score het minst belangrijk. Mond op mond reclame is namelijk voor de consument het belangrijkste punt voor het kopen van een nieuwe game,”aldus Creutz.

reacties
#168969  | 25 november 2009 21:46 - Kortexx
Avatar van Kortexx
Reacties: 1.370
Het maakt niet uit wat een review zegt het gaat uitijndelijk om wat je zelf leuk vind ik bedoel ik heb zelf een paar games die ik echt vet vindt maar de meeste reviews geven ze een 5 enzo dus het maakt niet echt uit
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83