*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Xbox default sfeerafbeelding

Auteur: Paul van den Hogen (Incubus)
Geplaatst op: 24 november 2009 om 10:38
alg

Voormalig WoW ontwikkelaar maakt zombie MMO

Nieuws | 24 november 2009 - Jeff Strain, die vroeger aan zowel Guild Wars als World of Warcraft heeft gewerkt, is een nieuwe studio geopend genaamd Undead Labs. Vandaag heeft Jeff Strain ook zijn eerste project onthuld. Zijn studio werkt namelijk aan een zombie MMO die voorlopig alleen voor de consoles zal verschijnen.

Het is nog niet duidelijk of de game op zowel de PlayStation 3 als Xbox 360 zal verschijnen. Ook is er nog geen definitieve naam voor het project onthuld. Wel liet Jeff Strain weten dat het de bedoeling is om samen met andere spelers dorpjes te herbouwen en te beschermen tegen hordes van bloeddorstige zombies.

Overigens wist Strain ook te melden dat wij de MMO niet vóór 2012 hoeven te verwachten. Hij wil namelijk samen met zijn nieuwe studio de tijd nemen om van de nog onbekende zombie MMO een succes te maken.

reacties
#168776  | 24 november 2009 10:57 - Zornik
Avatar van Zornik
Reacties: 2.153
Ik heb al eens ergens eerder berichten gelezen van zo'n Zombie MMO.
Het klinkt wel leuk.
#168794  | 24 november 2009 12:57 - Epiphany
Avatar van Epiphany
Reacties: 311
Lijkt me wel leuk, en het is ook beter dat ze de tijd nemen voor een MMO.
#168809  | 24 november 2009 15:11 - Chainless
Avatar van Chainless
Reacties: 1.258
O_o Wow, als de gameplay ook maar enigszins goed is, kopen die hap hoe vet is het om in een zombie apocalypse rond te banjeren
#168821  | 24 november 2009 16:30 - 2basb
Avatar van 2basb
Reacties: 54
Quote:
O_o Wow, als de gameplay ook maar enigszins goed is, kopen die hap hoe vet is het om in een zombie apocalypse rond te banjeren

waarschijnlijk langzaam rond banjeren ( you know zombies )

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83