
Tiener belt 911 na afpakken Xbox door ouders
Nieuws | 23 november 2009 - Een tiener in Amerika heeft, omdat zijn ouders zijn Xbox 360 hadden ingenomen, het alarmnummer 911 gebeld. De tiener hing echter meteen op, maar werden er toch een paar agenten naar zijn huis gestuurd.
De jongen vroeg zich af of zijn ouders het recht wel hadden om zijn Xbox 360 in beslag te nemen en belde daarop 911. Hij hing echter meteen weer op, maar werden er toch twee agenten naar het huis van de jongen gestuurd, om te kijken of er niks aan de hand was. De tiener vroeg daar aan de agenten of zijn ouders het wel konden maken om zijn console af te pakken.
De agenten lieten de jongen weten dat zijn ouders inderdaad het recht hadden om zijn Xbox 360 af te pakken. Tevens lieten de twee handhavers van de wet aan de jongen weten dat hij beter moest luisteren naar zijn ouders.
Reacties: 366
Reacties: 345
Reacties: 741
| Quote: Zolang mijn kinderen mijn Xbox maar niet afpakken. |
Het zal je maar overkomen
...Reacties: 208
! Owhh god, nahja de politieagenten hebben het goed opgelost in ieder geval. Boete is hier nergens voor nodig. Reacties: 1.255

Reacties: 1.027
Reacties: 830
Reacties: 1.128

Reacties: 403
Reacties: 56

Reacties: 117
damn ik wordt echt gek van jouw avatar axeldude ... want wie steekt nou wie neer xD ?

Reacties: 2.953
Reacties: 5
Reacties: 1.996
Reacties: 183
Reacties: 1.158
| Quote: Typisch amerika -.-'' |
Ik had toch eerder verwacht dat ze een SWAT team naar dat huis zouden sturen en met een APC door de voordeur zouden rammen










