Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Activision: 'Ride zal franchise weer op de kaart zetten'
Nieuws | 13 november 2009 - Tony Hawk: Ride zal volgens Activision de franchise weer nieuw leven doen inblazen. De 'motion sensitive skateboard' en familie vriendelijke marketing moeten hiervoor gaan zorgen.
De nieuwe motion controller zal de Tony Hawk franchise weer op de kaart gaan zetten. De game is ook een sociale beleving, want spelers kunnen trucjes doen net zoals de professionele skaters en dit kan je laten zien aan je familie en vrienden. We gaan ervoor zorgen dat deze game zal aanslaan bij heel de familie. Ride kan dan ook gaan rekenen op uitgebreide marketing, zo iet Natalie Giles weten van Activision.
#167782
| 13 november 2009 07:15 -
lunaticrichard
Reacties: 3.525
ride wordt helemaal niks,let maar op !!
Reacties: 1.095
| Quote: ride wordt helemaal niks,let maar op !! |
Ik durf daar nog niet zo zeker van te zijn. 1 : Het is Tony Hawk, wat over het algemeen wel verkoopt2 : Activision geeft het een idiote marketing waardoor het verkoopt.3 : Er zit een speciale controller bij, dit vergroot de doos onder de kerstboom/ in de zak van Sinterklaas wat mooi staat.
Reacties: 767
Het is hetzelfde met het balancebord voor de wii. Verkoopt als een gek, maar mij lijkt het niks
Ontwikkelaar:
Robomodo
Uitgever:
Activision Blizzard
Meer info
Genre(s):
Sport
Aantal spelers:
-
Release:
4 december 2009
Stats
Aantal keer in collectie:
0
Aantal keer in wenslijst:
1











Koop wat je wil met B.O.E.G.