*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Game

Auteur: Rob Polman (RP89)
Geplaatst op: 22 juli 2009 om 09:29

Bron: VG247
English Translation   Tags: id, doom, rage, dvd
xbox360

id: ''Rage op 3 DVDs gaat niet werken''

Nieuws | 22 juli 2009 - id Software’s John Carmack heeft zich uitgelaten over de mankementen die komen kijken bij multiplatform ontwikkeling. Zo zal de aankomende game Rage drie DVDs in beslag nemen en dat kan lastig worden op de Xbox 360; de game staat dit namelijk niet toe.

"We zouden het fijn vinden om de game te vullen op één Blu-ray disc versus drie DVDs. Dat is de juiste mix, maar de game zelf staat het niet toe om in drie stukken te worden gehakt," aldus Carmack. "We kunnen het wel in twee stukken verdelen, want we hebben twee grote wastelands. Een derde stuk is echter teveel." Hoe id Software dit probleem gaat oplossen is nog niet bekend.

Voor wat betreft Doom 4 ziet Carmack geen problemen. De structuur van deze game laat het namelijk wel toe om op drie DVDs te worden gezet.

reacties
#157313  | 22 juli 2009 09:40 - ShiftyInc
Avatar van ShiftyInc
Reacties: 1.559
Al gaan ze nou is eerst leren comprimeren
Het is niet de eerste game die de 9 gb heeft overschreden en toch op een dvdtje past.

En ze kunnen anders toch de hard drive functie gebruiken van een console.Maargoed vraag me af of mensen weer op een nieuwe FPS zitten te wachten.
#157315  | 22 juli 2009 10:37 - Uezurii
Avatar van Uezurii
Reacties: 502
krijgen we weer van die bullshit van de developers.... allemaal pr praat.
#157316  | 22 juli 2009 10:51 - XBOX EL1TE
Avatar van XBOX EL1TE
Reacties: 912
echt waar luie bullshit, game zal zn hype toch niet waarmaken, laten ze eerst maar eens wat zien van de game voordat ze dingen gaan blaten.
#157334  | 22 juli 2009 13:07 - XBOX EL1TE
Avatar van XBOX EL1TE
Reacties: 912
Het is toch niet alleen een typische FPS, volgens mij heb je ook races in het spel. Ik zou zeggen hoe meer discs hoe beter, ik denk dat het ze wel zal lukken om op 2 te zetten, als ze maar geen content van de 360 versie gaan schrappen.
#157343  | 22 juli 2009 14:13 - RLXTR
Avatar van RLXTR
Reacties: 643
Quote:
krijgen we weer van die bullshit van de developers.... allemaal pr praat.

Ik denk niet dat je dit af kunt doen als pr praat, het is een stuk lastiger om voor de ps3 te programmeren, maar het hele blu-ray/dvd verhaal is wel een serieus probleem voor de 360.
#157345  | 22 juli 2009 14:20 - Sol76
Standaard avatar
Reacties: 924
Instalen op schijf!!!


Eerlijk is eerlijk , mensen met alleen een mem unit zijn nu niet echt hardcore en zullen de 360 alleen gebruiken om af en toe een spelletje op te spelen. Voor zulke spellen zal je dus inderdaad een hdd moeten kopen.
#157346  | 22 juli 2009 14:27 - Mr-Dutch
Avatar van Mr-Dutch
Reacties: 248
Quote:
Instalen op schijf!!!


Eerlijk is eerlijk , mensen met alleen een mem unit zijn nu niet echt hardcore en zullen de 360 alleen gebruiken om af en toe een spelletje op te spelen. Voor zulke spellen zal je dus inderdaad een hdd moeten kopen.

Naja niet mee eens, ben die hard gamer en heb een arcade gekozen,Puur voor het feit dat ik alleen met me PS3 online ga. Dus dit is gewoon onzin.Maar valt onder meningen, dus word gewaardeerd.OT: Dit is idd een probleem voor de Xbox, dus lang leven de PS3 op dit moment.Maar dit soort dingen zijn op te lossen. Maar om 3 dvds van 9gb te kopieren naar een schijf word wel veel toch. Maar goed, mooie HDD acties van XBOX gewenst Is het probleem toch opgelost?
#157347  | 22 juli 2009 14:30 - VincentG
Avatar van VincentG
Reacties: 2.712
Al blijft het slechte zaak als ze 3 discs nodig hebben. Menig grote game past nog prima op 1 disc, enkele grote RPG's hebben meer discs. Denk dat ze toch eens beter moeten kijken naar de mogelijkheden van comprimeren en ruimte besparen, waar voor hun nog een hoop te winnen valt en wat ten goede zou kunnen komen aan de prestaties en afnemende laadtijden van de game.
#157352  | 22 juli 2009 15:14 - Nowee
Avatar van Nowee
Reacties: 266
Als de game goed blijkt te zijn. Dan haal ik hem op de ps3 in de plaats van de 360.
id Software's John Carmack zei een tijdje terug dat de xbox 360 versie er minder goed uit ziet vanwege de compressie op 2 dvd's. En ik ben geen voorstander van discs wisselen ^^
#157354  | 22 juli 2009 15:48 - Zornik
Avatar van Zornik
Reacties: 2.153
Carmack kan ook aan het proberen zijn om Microsoft onder druk te zetten,zodat ze hun royalties laten zakken voor extra DVD's.Voor iedere extra DVD die een ontwikkelaar moet gebruiken zijn er ook extra kosten aan verbonden die de winst doen zakken.
Het is idd niet zo evident om games op te splitsen in verschillende delen/DVD's.Voor een lineaire JRPG is dat geen probleem ,maar een open wereld zoals RAGE kan problemen scheppen als je bvb.wil backtracken.

Op de HD installeren is een reactie van mensen met een X360 ELITE,maar meer dan de helft hebben geen HD of hebben maar 12GB ruimte.....niet voldoende om 3DVD's te installeren.Op zich is het nog altijd geen groot probleem om meerdere DVD's te gebruiken want dergelijke games kan je na 3 jaar nog altijd op 1 hand tellen op de X360.Ofwel vinden ze wel een oplossing om op te splitsen,of Microsoft laat de royalties zakken of ze schrappen de game op de X360.(wat niet zo'n goede zet zou zijn van ID soft maar het kan)
#157357  | 22 juli 2009 17:09 - Zornik
Avatar van Zornik
Reacties: 2.153
Ze hoeven niet alle drie op de HD te zetten, ze kunnen bijv. de hele spelwereld op je HD zetten en dan de rest op 2 discs te zetten in plaats van 3.
#157406  | 22 juli 2009 23:37 - Zornik
Avatar van Zornik
Reacties: 2.153
Quote:
Ze hoeven niet alle drie op de HD te zetten, ze kunnen bijv. de hele spelwereld op je HD zetten en dan de rest op 2 discs te zetten in plaats van 3.

Dat kan idd misschien op die manier opgelost worden,maar dat zou Carmack volgens mij al bekeken hebben en het zou dus een 'probleem' zijn.
Het zou de game nog altijd onspeelbaar maken voor mensen zonder HD en alhoewel Microsoft het licht op groen liet zetten om HD installs toe te laten,doet geen enkele ontwikkelaar deze stap?
Problemen zijn er om op te lossen natuurlijk.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: id Software
Uitgever: Bethesda Softworks
Meer info
Aantal spelers: -
Release: 7 oktober 2011
Stats
Aantal keer in collectie: 4
Aantal keer in wenslijst: 5

gerelateerde media
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83