
Binnenkort twitteren in Champions Online
Nieuws | 3 juli 2009 - Twitter, de internetdienst waarbij je korte berichtjes kan posten, wordt als in-game feature geïntroduceerd in Champions Online. Het wordt dus in de toekomst mogelijk om je vrienden op de hoogte te stellen van je zeges. Momenteel kunnen de beta testers alvast aan de slag met deze functionaliteit.
In Champions Online wordt de wereld bedreigd door allerlei kwaadwillende figuren met superkrachten en supertechnologieën. Allereerst zijn er Takofanes de magiër, de wetenschapper Teleios die een klonenleger bouwt en de robot Mechanon die niets liever wil dan een wereld zonder organisch leven. De grootste bedreiging wordt echter gevormd door Doctor Destroyer, een genie die heel de wereld wil beheersen. In 1992 pleegde hij al een aanval op de stad Detroit, nu heeft hij jaren voorbereidingen kunnen treffen om de grootste aanval ooit op touw te zetten. Iemand moet proberen dit te voorkomen, en dit gebeurt ook, in de vorm van de Champions.
Champions Online is vanaf september beschikbaar voor PC en Xbox 360.
Reacties: 1.258
en de Champions universe is een vette setting voor z'n MMO.
Reacties: 190
| Quote: kijk erg uit naar deze game, lijkt me vet om eindelijk eens een goeie MMO te spelen op de Xbox. en de Champions universe is een vette setting voor z'n MMO. |
Idem.
Reacties: 344
Reacties: 2.153











Koop wat je wil met B.O.E.G.