
Harada: 'Unlockable characters zijn achterhaald'
Nieuws | 3 juli 2009 - Katsuhiro Harada, Director van Tekken, heeft tijdens een Namco Bandai event, die dit weekend plaatsvond, een kiritische uitspraak gemaakt over unlockables characters in games. Volgens Harada zijn ze namelijk zwaar achterhaald en daarom ook overbodig. Unlockables characters waren er aanvankelijk namelijk voor bedoeld om de coin-op arcadekasten meer aandacht te schenken. En ook wilden ze zich beschermen tegen rental games, omdat mensen de game dan zouden kopen als er unlockables in zaten waar je dus meer tijd in moest steken om deze vrij te spelen en het bij huurgames moeilijker was om unlockables vrij te spelen. Harada vertelde echter dat het nu niet meer van toepassing is. Vooral in tijden van online games kan het erg irritant zijn voor gamers om een tegenstander te hebben die characters heeft vrijgespeeld die jij nog niet hebt. De Tekken director vindt het voor deze tijd dus gewoon overbodig.
Tekken 6 zal op 27 oktober 2009 worden uitgebracht en bevat van het begin af aan al alle 40 personages. Je hoeft dus niks vrij te spelen.
Reacties: 0
Reacties: 224
Reacties: 556
ma idd in online gedeeltes is het wel irritant als mensen al iets beters unlocked hebben ... (bv cod4
)Reacties: 5
ik ben het daar niet mee eens bij cod. ik kijk er dan juist naar uit om dat wapen te hebben waardoor ik juist meer wil gaan spele. en ik vind ook dat bij cod de wapenbalans erg goed is. de unlockables zijn juist erg vet want dan kan je meer tijd in een spel steken.
Reacties: 208
Reacties: 1.663
Reacties: 1.559
Btw zat die achterlijke mode nou echt in tekken 6. dat je met een chaingun loopt enz?
Reacties: 1.640
@ShiftInc: Ja, de Scenario Campaign Mode.
Reacties: 1.559
| Quote: @ShiftInc: Ja, de Scenario Campaign Mode. |
Vind dat nou niet echt passen in tekken, maar jij bent de tekkenfanaat
wat vind jij van die mode?Reacties: 912
Reacties: 1.640
| Quote: Vind dat nou niet echt passen in tekken, maar jij bent de tekkenfanaat wat vind jij van die mode? |
Echt bijzonder ziet het er niet uit. Men wilde een nieuwe Tekken Force creëren en zijn op dit idee gekomen, ben zelf niet overtuigd, maar ik ben wel blij dat ze je op deze manier een nieuwe mogelijkheid geven om aan geld en items in het spel te komen. In Tekken 5 mistte ik dat heel erg. Bovendien is het in online co-op te spelen, misschien dat dat het wat interessanter maakt.
Reacties: 1.258

Reacties: 269
net als bij autorace games.. alle leuke autos moet je eerst unlocken, en tegen die tijd heb ik er meestal geen zin meer in..je betaald wel voor ALLES maar je moet het eerst vrijspelen..laat gamers gewoon kiezen wat ze willen
Reacties: 267











Koop wat je wil met B.O.E.G.







