*

Driving-Fun.com Planeet HS Loodzwaar.com Jaggle.nl DailyBase.nl
nieuws
Xbox default sfeerafbeelding

Auteur: Kevin Rol (keegan)
Geplaatst op: 17 juni 2009 om 08:28

Bron: Shacknews
English Translation   Tags: Necessary Force, Midway
xbox360

Midway werkt aan game Necessary Force

Nieuws | 17 juni 2009 - Het in financiële moeilijkheden verkerende Midway Newcastle heeft bekend gemaakt dat het aan een game werkt met de naam Necessary Force. Alle hoop lijkt nu op deze game gevestigd te zijn om het bedrijf niet ten onder te laten gaan. In Necessary Force ben je een detective met een "over mijn lijk" mentaliteit die zich staande probeert te houden in een corrupte open-wereld.

Quote:
The idea of a detective who sets his own rules is the sort of story that's been around in movies for a while, but we don't think anyone's managed to capture the essence of those choices and consequences in games. That unprecedented level of open world influence and troubled morality is something we're really keen to explore.

Het idee van een detective die zijn eigen regels erop na houdt is in de filmindustrie al vaak gebruikt maar is volgens Midway nooit in een game uitgewerkt (ze hebben waarschijnlijk nog nooit van Max Payne gehoord). Het spel zal uitkomen voor de PC, Xbox 360 en PlayStation 3. De eerste trailer kun je hier bekijken.

reacties
#154194  | 17 juni 2009 14:43 -
Standaard avatar
Reacties: 0
Stranglehold was wel een goed spel, Wheelmen totaal niet, ik hoop dat ze deze goed uitwerken en als het wat word ben ik wel bereid ze te supporten.

Om een reactie te plaatsen dien je ingelogd te zijn.
Nog geen account? Registreer je gratis!
game info
Ontwikkelaar: Tradewest Games
Uitgever: Tradewest Games
Meer info
Aantal spelers: -
Release: 2010
Stats
Aantal keer in collectie: 0
Aantal keer in wenslijst: 0

gerelateerde media
Related headlines
Er zijn geen resultaten te weergeven.
360 Headliner | Hosted by: GrafiX | Coding: VincentG | Design: ID83