Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Tony Hawk: ''Natal niet accuraat genoeg''
Nieuws | 3 juni 2009 - Tony Hawk is niet bepaald onder de indruk van de motion-sensing camera die Microsoft tijdens de E3 heeft gepresenteerd. Hij is van mening dat de skateboard-controller die gebruikt wordt bij het spel Tony Hawk: Ride beter is dan het Natal systeem van Microsoft.
| Quote: We actually tried to get [Tony Hawk: Ride] running with a camera, but it wasn't accurate enough. Plus you can't really do ollies, grabs and flips when you're just standing on nothing. |
Ze hebben het nieuwe systeem van Microsoft dus wel geprobeerd maar het bleek niet accuraat genoeg. Het is ook lastig om bepaalde moves uit te voeren terwijl je in het luchtledige staat. Met de skateboard controller kun je ook niet alle trucs uitvoeren maar wheelies en 180 graden spins kun wel gewoon in je huiskamer uitvoeren weet de skateboard legende te melden.
#152566
| 3 juni 2009 12:02 -
GhostySpade
Reacties: 731
Is nou niet echt bepaald een betrouwbare bron... Natuurlijk zegt hij dit, want anders is dat skateboard al niks meer waard voordat die uberhaupt uitgekomen is
.
.Reacties: 924
Lijkt mij logisch , soep eten doe je ook niet met een vork toch?
Skaten doe je met een skateboard en lijkt mij nogal logisch dat een skateboard dan het meest accurate accessoire is.
Skaten doe je met een skateboard en lijkt mij nogal logisch dat een skateboard dan het meest accurate accessoire is.
Reacties: 51
hahaha wat een sukkel! XD
hij zag natuurlijk in die trailer een jongen die skate bewegingen doen en dat werd op het beeld vertoond. En nu snel maar zeggen dat zijn skateboard beter is, voor betere verkoop!
hij zag natuurlijk in die trailer een jongen die skate bewegingen doen en dat werd op het beeld vertoond. En nu snel maar zeggen dat zijn skateboard beter is, voor betere verkoop!
Reacties: 91
Ik vind het wel logisch dat een echte controller nauwkeuriger kan zijn dan 1 camera. 1 camera kan bijv niet zien wat een voet doet als die achter een andere voet staat, die is dan namelijk uit zicht.
Andere dingen kunnen wellicht weer beter zonder controller
Andere dingen kunnen wellicht weer beter zonder controller
Reacties: 159
| Quote: Ik vind het wel logisch dat een echte controller nauwkeuriger kan zijn dan 1 camera. 1 camera kan bijv niet zien wat een voet doet als die achter een andere voet staat, die is dan namelijk uit zicht. |
Dan heb jij niet goed gekeken naar Natal, want dat zijn 2 camera's! Daardoor kan de camera, (waar een processor in zit), een 3D beeld creëren en dus wel weten waar in de 3D ruimte de andere voet zich bevindt.
Reacties: 91
Quote:
Dan heb jij niet goed gekeken naar Natal, want dat zijn 2 camera's! Daardoor kan de camera, (waar een processor in zit), een 3D beeld creëren en dus wel weten waar in de 3D ruimte de andere voet zich bevindt. |
2 camera's naast elkaar. dan kan deze nog niet zien watvoor voorwerp (in mijn voorbeeld een voet) er achter een ander voorwerp zit. Het werkt hetzelfde als je ogen, die kunnen ook diepte zien maar niet zien wat er achter een voorwerp zit. Dit kan alleen gezien worden als er meerdere camera's om je heen geplaatst worden.
Schatten kan met aannames, maar zien nee. Het blijft dan en gok.
Reacties: 190
Vrij onlogische opmerking van skater Tony..
Reacties: 105
gwn voor betere verkoop

Reacties: 77
lol
Mooie promotie praatjes van meneer hawk.
Mooie promotie praatjes van meneer hawk.
Reacties: 695
Deze E3 was het dus ook de laatste keer dat Tony on-stage is bij MS
Reacties: 205
"Wij van wc eend raden wc eend aan" 

Reacties: 1.559
| Quote: 2 camera's naast elkaar. dan kan deze nog niet zien watvoor voorwerp (in mijn voorbeeld een voet) er achter een ander voorwerp zit. Het werkt hetzelfde als je ogen, die kunnen ook diepte zien maar niet zien wat er achter een voorwerp zit. Dit kan alleen gezien worden als er meerdere camera's om je heen geplaatst worden. Schatten kan met aannames, maar zien nee. Het blijft dan en gok. |
Dan nog begrijp je het niet helemaal denk. als ik naar jouw kijk en je doet je voet achter je andere voet zetten dan zie je achterste voet niet. maar weet ik wel dat ie daar is. Dat is net zo met deze camera. de camera herkend het figuur van een lichaam en volgt dat dan en weet dus waneer een voet verdwenen is en waar die dan moet staan. Het is zeg maar een camera met AI die dingen onthoud. zoals naam en gezicht. Hij ziet hem alleen inderdaad niet. maarja zo denken we allemaal. uitgaan van dingen.
Reacties: 1.947
Opzich wel logisch wat hij zegt en voor de echte skaters is die feeling ook anders als je wel op een bord staat lijkt me.
Reacties: 91
| Quote: Dan nog begrijp je het niet helemaal denk. als ik naar jouw kijk en je doet je voet achter je andere voet zetten dan zie je achterste voet niet. maar weet ik wel dat ie daar is. Dat is net zo met deze camera. de camera herkend het figuur van een lichaam en volgt dat dan en weet dus waneer een voet verdwenen is en waar die dan moet staan. Het is zeg maar een camera met AI die dingen onthoud. zoals naam en gezicht. Hij ziet hem alleen inderdaad niet. maarja zo denken we allemaal. uitgaan van dingen. |
Dit begon met een opmerking van mij dat een camera niet alles kan waarnemen wat een controller als een skateboard evt wel zou kunnen en iemand anders die daarop reageert dat er een 3D beeld gecreerd kan worden omdat het 2 camera's zijn. Waardoor de camera weet waar de andere voet zich begint. Ik ben het daar niet geheel mee eens, omdat de 2 camera's redelijk naast elkaar zitten vind ik dat er geen 3D beeld gevormd kan worden, maar wel diepte gezien kan worden, zoals een mens dat ook kan. Voor 3D heb je meerdere camera's op verschillende posities nodig om een object heen.
Reacties: 1.661
Tony Hawk praat ALLEEN over de skateboard game die bij de motion camera zit ... niet over of het HELEMAAL NIET goed werkt met andere games/toepassingen ...
Ik geloof hem graag dat zijn board beter is .. zal ook wel moeten want als dat ding van hem niet goed werkt dan zou hij liegen om te zeggen dat het goed werkt, en dan is zowel de controller als zijn nieuwe game een flop.Met de cam. is dat dus echter niet zo dat als alleen dat skateboard onderdeel slecht is vergeleken de Tony Hawk game, dat dan die hele motion cam. een flop is.
Ik geloof hem graag dat zijn board beter is .. zal ook wel moeten want als dat ding van hem niet goed werkt dan zou hij liegen om te zeggen dat het goed werkt, en dan is zowel de controller als zijn nieuwe game een flop.Met de cam. is dat dus echter niet zo dat als alleen dat skateboard onderdeel slecht is vergeleken de Tony Hawk game, dat dan die hele motion cam. een flop is.
Reacties: 381
Hij is gewoon jaloers! Komt hij eens met iets nieuws, komt MS met iets beters.
Reacties: 715
| Quote: "Wij van wc eend raden wc eend aan" ![]() |
So true
Reacties: 159
| Quote: 2 camera's naast elkaar. dan kan deze nog niet zien watvoor voorwerp (in mijn voorbeeld een voet) er achter een ander voorwerp zit. Het werkt hetzelfde als je ogen, die kunnen ook diepte zien maar niet zien wat er achter een voorwerp zit. Dit kan alleen gezien worden als er meerdere camera's om je heen geplaatst worden.Schatten kan met aannames, maar zien nee. Het blijft dan en gok. |
Ik zei ook dat de camera dan "weet" waar je voet zich bevindt, ik zei niet dat hij hem kon "zien".

Ontwikkelaar:
Robomodo
Uitgever:
Activision Blizzard
Meer info
Genre(s):
Sport
Aantal spelers:
-
Release:
4 december 2009
Stats
Aantal keer in collectie:
0
Aantal keer in wenslijst:
1











Koop wat je wil met B.O.E.G.