
Lips krijgt extra content
Nieuws | 5 december 2008 - Vandaag heeft Microsoft bekend gemaakt dat hun nieuwe zing-game, "Lips", wat extra downloadable content krijgt in afwachting van de feestdagen. Fans van de game kunnen voor 160 Microsoft Points aan de slag met een aantal nieuwe nummers.
De eerste lading zal vandaag, op vrijdag 5 december, verschijnen en zal de volgende nummers bevatten:
* Blue Christmas – Elvis Presley
* The Dreidel Song – Sister Hazel
* It's the Most Wonderful Time of the Year – Andy Williams
Op vrijdag 12 december aanstaande, zullen de volgende nummers op Xbox Live Marketplace verschijnen:
* Rudolph The Red-Nosed Reindeer – Gene Autry
* Rockin' Around the Christmas Tree – Brenda Lee
* A Holly Jolly Christmas – Burl Ives
* The Christmas Song (Merry Christmas To You) – Nat King Cole
* Santa Baby – Kylie Minogue
* White Christmas – Bing Crosby
* Hanukkah Blessings – Barenaked Ladies
Lips biedt je de mogelijkheid om bekende nummers mee te zingen door middel van een draadloze microfoon. Tijdens de muziek is op het scherm een bijbehorende videoclip te zien waarin ook de tekst en de toonhoogte wordt aangegeven. Uniek aan Lips is dat je mee kunt zingen met je eigen muziekcollectie, bijvoorbeeld vanaf een Microsoft Zune of iPod. Voor een review van de game kun je hier terecht.
Reacties: 427
Dadelijk komen ze ook met carnavalsmuziek, paasmuziek, konningendagmuziek, halloweenmuziek, bevrijdingsdagmuziek, dodenherdenkingmuziek, pinkstermuziek en weet ik veel wat voor muziek!

Reacties: 777

Reacties: 690
Ze kosten 160 ms punten p/stuklaat ze maar wat nieuwe top 40 hits erin gooien
Reacties: 1.947












Koop wat je wil met B.O.E.G.

