Profielen
Member Reviews
Weblogs
GO!Vision
Live Arcade
Hardware
Xbox 360
Prijsvragen
Nieuws Submit
Redactie
Contact
Twitter
Hyves
YouTube

Boxshot van Beijing 2008 onthuld
Nieuws | 27 mei 2008 - Vandaag heeft uitgever SEGA de boxshot van hun aanstaande sport game Beijing 2008 onthuld. Beijing 2008 is de officiële game van de Olympische Spelen van 2008. Het spel zal maarliefst 35 verschillende onderdelen kennen zoals zwemmen, hardlopen, kogelstoten en verspringen. Je zult in diverse officiële omgevingen spelen, variërend van het beroemde nationale stadion in Beijing (het 'Vogelnest') tot het nationale watersportcentrum (de 'Waterkubus').
Wil jij weten hoe je de game straks kunt herkennen in de winkels, bekijk dan snel de boxshot hieronder.
#103802
| 27 mei 2008 13:27 -
Steelbeen
Reacties: 1.301
Niet echt een game voor mij, maar voor de rest ziet het er wel goed afgewerkt uit. 

Reacties: 2.712
Lijkt me echt zo een flutspel.
Tijd terug eens een spel van de winterspelen geprobeerd, dramatisch was dat. Heb hier ook geen vertrouwen in.
Tijd terug eens een spel van de winterspelen geprobeerd, dramatisch was dat. Heb hier ook geen vertrouwen in.
Reacties: 520
| Quote: Lijkt me echt zo een flutspel. Tijd terug eens een spel van de winterspelen geprobeerd, dramatisch was dat. Heb hier ook geen vertrouwen in. |
Uiteraard is dat nu dramatisch, maar niet in de jaren 80. Maar ik ben bang dat deze ook een 25 jaar achterloopt qua gameplay.
Reacties: 1.947
Lijkt me dus echt niks 

Reacties: 643
@ VincentG: Dat spel van Torino is ook echt behoorlijk slecht (stond zelfs op een CD ROM i.pv. een DVD, qua winter games was Nagano '98 echt veel beter), maar Athens 2004 is nu nog steeds buitengewoon goed te spelen, en dan vooral als partygame met een paar vrienden. (Beijing wordt net als Athens gemaakt door Eurocom)
Maar goed, het is een genre waar je van moet houden. Als je maar onthoudt dat dat spel van Torino (gelukkig) niet representatief is voor dit genre.
Maar goed, het is een genre waar je van moet houden. Als je maar onthoudt dat dat spel van Torino (gelukkig) niet representatief is voor dit genre.
Reacties: 127
Als dat spel uit is loop ik direct naar de winkel, haal m'n waterpistool uit en begin op dat spel te spuiten, terwijl ik luidop 'Free Tibet' scandeer 

Reacties: 206
en dan vraag ik me nog steeds af waarom zit tafeltennis niet in die game
Reacties: 1.785
| Quote: en dan vraag ik me nog steeds af waarom zit tafeltennis niet in die game |
Dat kon er naast alle andere slechte sporten niet meer bij.
Reacties: 206
maar tafeltennis is juist de allertofste sport die dr is

Reacties: 1.785
| Quote: maar tafeltennis is juist de allertofste sport die dr is ![]() |
Ik zeg toch ook niet dat het niet zo is. Naar mijn mening is deze game gewoon crap. Al wil je een fatsoenlijk tafeltennis spel koop dan Rockstar presents Tabletennis ofzo.












Koop wat je wil met B.O.E.G.



